Mazda 3

İlk nesil Mazda 3 yayımlanan, bu kendi sınıfında aşıldı keyif ve kalite anlayışı sürüş düzeyinde tanıttı. Beş yıl sonra, toplam satış ve Mazda 3 1,8 milyon birimleri aştı sahip dünyadaki 90 otomobil ödülü olmak üzere toplam kazandı.

Yeni Mazda 3 ilk nesil ve erdemleri üzerine kuran ve çevre sorunları konusunda artan endişeleri yansıttığını kriterlerini insan motorization en hızlı büyümenin ve artan çeşitlilik değeri araba kullanmak. Geliştirme AR-GE Japonya’da personel gerçekleştirilmiştir, ABD ve Avrupa’nın birlikte çalışma teknolojisinin gelişimi için Mazda uzun vadeli vizyonu, “Sürdürülebilir Zoom-Zoom” olan sürüş keyfi ve çevre ve güvenlik özellikleri arasında uyum sağlanması hedefleniyor yansıtacak. Sonuç olarak, tüm yeni Mazda 3, orijinal Modeli takdir sportif sürüş ve tasarım geliştikçe ve ulaştığı üst sınıf ve güvenlik performans çevre.

Mazda_3_otomex

Program Yöneticisi Yoshiyuki Maeda söylüyor, “Biz bir açıcı deneyimler, sürücüler doğrudan anlamda da sağlanması üzerinde duruldu. Bu sürücü niyeti ve mükemmel çevre ve güvenlik özellikleri sunan gurur ve güven zaman sürücü direksiyonun arkasında cevapladığında dinamik sürüş performansı hedefli. Bu aracın her unsuru da sürüş kalitesini her yönünü geliştirmek için çalıştı canlılık yaratmak için. ”

Tasarım: devralma ve Mazda 3 kurulan kimlik süre daha anlamlı’s yaparken

Yeni Mazda 3 için tasarım kavramı ise daha anlamlı yapmak için tasarım gelişen bir miras kimliğine sadık kalan oldu. ” Bazı özgün modeli dinamik çizgileri koruyarak, zengin ifade daha duygusal tasarım oluşturmak için aranan oldu. Sonuç olarak, bu Mazda benzersiz değer tanınması artırır güçlü bir tasarım sağlanır.

Dış tasarım – anlamlı ve duygusal tasarım

Ayırıcı yeni ön şerit 5 noktalı ızgara ve iş fırsatları ile ön köşeleri at oluşur. Bu tasarım cues başlık ve kalın, anlamlı satırları ve sculpted şekli ile ön ayağı için örtünün bağlanmak birleştirmek. Tüm hatlar 5 aşağıdaki merkezi hangi güç ve dinamizm ve güçlü bir ifade oluşturur noktalı ızgara, akış görünüyor. Yan Gönderen, ön tampon hat kolayca beltline olarak net bir Mazda ve iletişim dinamizm olarak araç tespit morphs. Yan pervazna bir satır yukarı eğrileri ve arka Spoyleri ile aracın kompakt boyutları vurgulamak ve çevikliği ifade bağlanmak görünüyor. Bu yüzey daha Mazda tasarımcıları biraz örtünün kenarından derinliği, ön fenders ve üç ve çıkıntılı vücut tarafın boyutlu şekil özenli anlamlı yapmak için, dikkatlice eğrileri sanat bu kurnazca doğal ışık değişiklikleri yansıtır.

Arka görünümü geniş tutumu ile sportif tasarım sahiptir. En güçlü özelliklerini çıkıntılı omuz ve merkezi odaklı tasarım vurguladı. Bu kavram ilk nesil Mazda 3 taşınır ve çarpıcı anlamlılık temsilen yaptı. Arkadan bakıldığında tüm hatlar merkezinde marka simgesi konsantre şekilde tasarlanmıştır. The impressive C-ayak tasarımı da ilk nesil Mazda 3 devralınan ve daha belirgin yaptı. Bu mümkün teknoloji uğrak olarak Mazda’s uzmanlık tarafından yapılmıştır.

İç tasarım – sofistike, sportif ve yüksek kaliteli

Tüm yeni Mazda 3 İçinde bir spor ama son derece zarif bir kabin. Sanki onu güçlü kas flexing olan gösterge tablosu dinamik yetenek ile her iki tarafta doğru merkezden dışarı Piyango. Geniş merkezi ekranı ve kontroller sürücü etrafında snugness sadece sağ hissi sunmak için bir şekilde tasarlanmış. Merkezi paneli açısı, sürücünün el hareketi dikkatli analiz sonra, daha şık ve dinamik tasarım üreten ayarlandı. Gösterge tablosunda en üstündeki küçültüldüğünde veda hatları ile yumuşak, ahşap damarlı yüzey iç kalitesini arttırır. Yeni interaktif aydınlatma kontrol araç ile sürücü bağlantısı arttırır.

Sürüş dinamikleri – gelisimi daha gelişmiş sportif binmek için

Tüm yeni Mazda 3 dinamik performans için geliştirme tema “açıcı kullanıyordu.” Bu memnuniyeti elde atıfta zaman sürücü niyeti ile mükemmel bir konser bir araç işlevi görür. Ayrıca, başarı bir sürücü kolay araç kullanabilir ve tam olarak size istediğiniz cevap var türetilmiş bir anlam olarak açıklanan olabilir.

Bu doğru, geliştirme takımı sadece vücut sertlik ve zaten yüksek düzeyde küçük değişiklikler ekleyerek ve performans sürüş razı olmadı. Tersine, bunlar, motor noise, gövde ve yol gürültü olarak titreşim her türlü çabayı tüm olumsuz yönlerini ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Aynı zamanda, takım motorun sesi de dahil olmak üzere tüm olumlu yönlerini muhafaza, ivme ve hissi, fren tepkisi ve kontrolü ve yol tutarak duygulanımlar niteliği.

One Reply to “Mazda 3”

  1. Geliştirme AR-GE Japonya'da gerçekleştirilmiş.
    iç , dış tasarım ,sürüş dinamiközellikleriyle üstünlük abidesi.

Bir Cevap Yazın