Aston Martin DBS Volante

Aston Martin DBS volante canlandırıcı hissi ile ince-ayarlı spor araba sürüş heyecanını birleştirmek isteyen sürücüler için bire bir. Mükemmel performans ve açıklık bu dizme herhangi bir sürücüde duyulara stirs olsun yana yollarda bir açıcı dolaşmak veya uzun yolculuklarda üzerinde seyir. ‘Volante’, anlamı ‘ışık hız’ ile hareket eden, mükemmel performans potansiyeli demekmiş.

Aston_Martin-DBS_Volante

Aston Martin DBS volante güç ve performans ince bir karışımını sunar. Bu, ince işçilik – o bir benzeri mülkiyet ekleme ve sürüş deneyimi katar.

Aston Martin DBS Volante tam olarak sadece 14 saniye içinde geri çekilebilir ve 30 mil (48 km / s hızı ve at), çatı, otomatik olarak yeni sculpted Tonneau altında, Aston Martin DBS volante en mükemmel formu – kukuleta yukarı veya aşağı korumak olacaktır.

Aston Martin DBS Volante özelliklerinden bahsetmek gerekirse; 6.0 litrelik V12 motoru 510 bhp (380 kW / üretim dahili 517 PS) ve 570 Nm 191 mil (307 km / sa bir üst hız ile tork ve 0-62 mil (0-100 km 4,3 saniye / saat) zaman alabiliyor. Ve V12 niteliği ve özellikle de tork tüm motor hızlarında kullanılabilir, bütün durumlarda kolay sürüş sağlamak için hizmet sağlıyor.

Bir Cevap Yazın