Bmw X1 2010

Modern modayı yansıtan Bmw X1 gelişmiş malzeme ve doğal renkler aracın genç ve dinamik olduğunu vurguluyor.

Yüksek oturma pozisyonu, alan bol hissi, çevikliği, doğallık ve yüksek kalibreli bir yönlülüğü ile depolama seçenekleri ve bir kentsel çevre ve ötesinde BMW X1. Zevk için değişken iç sunan ideal şartlar çok geniş düşünülmüş. Arka-koltuk arkalık açısı için ayarlanabilir ve bir 40/20/20 Split’ten kıvrım. Bagaj bölmesi kapasitesi 420 litres/14.7 CU m den 1350 litres/47.3 CU ft bir maksimum bir elektrik Panorama cam çatı işletilen bir seçenek olarak mevcut.

BMW-X1_2010-otomex

Modern drivetrain teknoloji bir bütünü olarak BMW X1, üstün performans ve yüksek verimlilik sağlar. Model değişik bağlı olarak, ekonomik güçlü ve düşük emisyon-benzin ve All-wheel-drive teknolojisi, dizel motorlar, BMW’s akıllı xDrive gibi BMW EfficientDynamics geniş bir sürücü yardımları Fren Enerjisi Yenileme, Otomatik Başlatmal Dur dahil özellikleri ve gearshift noktası göstergesi. BMW X1 arka çark sürücüsü ve 5,2 litres/100 km AB standart ortalama yakıt tüketimi ile (54,3 MPG Imp) ve 136 gramlık bir CO2 degerlendirmesi eşit / km sDrive18d verimliliği en yüksek standart tüm turu sunuyor.

Bmw X1 ‘in süspansiyon teknolojisi özel veya çift ortak itme çubuğu oluşur, bu önde sırasıyla, bir alüminyum çift ortak tiebar aks ve beş kol hafif çelik olarak arka aks yüksek hassasiyetli direksiyon, yüksek performanslı frenler, Dinamik Stabilite Kontrolü Dinamik Çekme Kontrol dahil, bir seçenek olarak, Performans Denetimi frenlere özellikle dinamik sürüş davranışları için hareketler ayarlanmış.

BMW X1 ‘e özel maksimum kullanıcı güvenliği için baştan çıkaran dizayn özellikleri ile uyarlanabilir fren yanar ve gündüz sürüş ışıkları üç noktalı atalet silindirli kemerlerinizi her tur ve yan hava yastıkları gibi kafa hava yastıkları ve ön tarafta yer alıyor. Xenon farlar, Adaptif Headlights ve yüksek yaygı yardımcısı her bir seçenek olarak kullanılabiliyor…

Bir Cevap Yazın