Jaguar XJ

Jaguar XJ sıvı çağdaş otomotiv tarzı otomobildir. Yan pencereler ve uzatılmış gözyaşı şekli otomobilin karaltı kurar ve akan tasarım kalbinde yatmaktadır.

Jaguar-XJ_2010

Jaguar XJ konfor bakımından en yüksek düzeyde olup ek bir 125mm arka ayak koyma yeri ile arka-koltuk oturan yolculara konfor sağlamaktadır. İç boyunca güçlü bir spor karakteri, panoramik cam tavan, tüm modellerde standart, büyük ölçüde yeni Jaguar XJ içindeki ışık ve mekan duygusu geliştirmektedir. Opsiyonel 1200W Bowers & Wilkins primi gibi iç teknolojilerinin yeni nesil, görüntü ve bilgi sistemlerinin öncü kullanımı tanıtılması ses surround sistemi göze batan özellikleri.

Jaguar ‘ın benzersiz hafif araç mimarisi bir nesil uygulamaları; alüminyum, aynı zamanda magnezyum ve kompozit alaşımlar kullanarak Jaguar ‘ı önemli ölçüde hafif üretmek için tasarlanmış. Yeni yapı aynı uzay tabanlı korur ve bağlama işlemleri perçin improved gücü, gelişmiş ayrıntılandırma, üstün güvenlik ve performans sağlamak için bu ileri malzemeler kullanarak rafine edilmiş.


Yeni Jaguar XJ performansı ve sınıfın olağanüstü bir kombinasyonu lideri verimliliği sağlamak için en son teknolojiyi kullanmış. Powertrain dört güçlü ve rafine edilmiş motorlar sunulmaktadır. Bu fevkalade 510PS 5,0 kompresörlü güçlü litrelik AJ-V8 General III, 0-60mph 4,9 saniye içinde 4,7 saniye (0-100kph saati ile) ve line-up başkanlık edecek; 470PS ve 385PS doğal aspirated benzin V8s de mevcuttur kompresöre bağlıdır.

Bir Cevap Yazın