Yeni Ürün Gamı Doblo Cargo

Yüksek tavan versiyonu ile 2010 yılı sonu satışa sunulacak. Yeni Doblo Cargo ile daha da büyük boyutlar, daha fazla konfor ve teknoloji, daha fazla fonksiyonellik ve daha fazla tasarruf sunan rekor aracı yeni Doblo Cargo. İhtiycaınız olan birçok seçenekleriyle; standart, yüksek tavanlı ve maxi versiyonlarıdan işinize en uygunu ile gücünüze ve kazancınıza kazanç katacak.

hazir-sogutuculu

Genişletilmiş büyük hacimle 750 kg’dan 1000 kg’a kadar taşıma kapasitesi sunmakta. Yolcu koltuğu katlayarak 0,4 metreküp daha artırabilirsiniz. 6 yük kancalı sac tabanlı yük bölümü zemini, PVC zeminli su geçirmez ve yıkanabilir.

Yeni Fiat Doblo Cargo 95 hp’lik bir benzinli ve 90, 105, 135 hp’lik üç Multijet dizel motor sunuyor. Euro 5 çevre normlarını sağlayan 1.3 Multijet motor için ortalalma yakıt tüketimi 4.8 litreyle 100 km gidebilmkete. Bakım aralığı ise 20.000 km.

Çevreci Doblo Cargo kısa süreli duruşlarda Start&Stop; sistemiyle daha az yakıt tüketimi yapıyor böylece cevreye saygısını gösteriyor. Start&Stop; teknolojisi nedir diye sorarsanız; bu sistem sayesinde aracı durdurup vitesi boşa aldığınızda ve debriyaj pedalını bıraktığınızda motor otomatik olarak durur. Yine debriyaja bastığınızda otomatik olarak yeniden çalışır. Ayrıca bir düğme yardımıyla Start&Stop; sistemini devre dışı bıraka bilirsiniz.

Teknoloji ile iç içe giren ürün gamı Doblo Cargo getirdiği avantajlar arasında Blue&Me; ile direksiyonu bırakmadan ses komutlarıyla cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Doğru yolu bulmak için dokunmatik ekranlı, renkli navigasyon teknolojisi ile hedeflediğiniz adresi kolaylıkla ulaşabilirsiniz. TomTom adlı navigasyon aletinde alternatif yollar, en yakın benzin istasyonları, 5 gün içerisindeki yakıt fiatlarını göstermekte.

Uzun gövde seçeneği Maxi ile fazladan 35 cm uzunluğa sahip iç ölçüleri ve 4.6 metreküp ‘e varan yükleme hacim sağlıyor. Boy olarak değilde yükseklik isteyenler için yüksek tavan seçeneği standart versiyona oranla 25 cm daha fazla yüksekliğe ve 0.6 metreküp daha fazla hacme sahip.

Bir Cevap Yazın