Yeni Range Rover Evoque

Geçtiğimiz günlerde Haliç Kültür Merkezinde düzenlenen Range Rover Evoque lansmanı ile iki ayrı Evoque modeli tanıtıldı. Diğer Range Rover modellerine nazaran Evoque daha hafif, şehir içine daha uygun. Hafif arazi araç yapısına bürünen Evoque sayesinde Land Rover, yeni nesil SUV’lara alternatif üretmiş.

5 kapılı ve 3 kapılı seçenekleri ile sunulan Evoque 240 PS 2,0 litre benzinli Si4 motorunda dört silindirin yakıt ekonomisiyle altı silindirli motorun performansında güç sağlamakta. Range Rover‘a özgü her türlü yol koşuluna uygun sürüşe ayarlanan Terrain Response özelliği yanında, eğim iniş kontrolü, kademeli kademeli eğim kontrolü ve yokuş kalkış destek sistemi sayesinde en iyi performansta çalışmakta. Düşük CO2 emisyonu yanında elektrik takviyeli direksiyon teknolojisi sayesinde geleneksel hidrolik direksiyon sistemindeki yakıt tüketimini düşürmekte.

146.269 TL den başlayan anahtar teslim fiyatı, donanım ve tip özelliğine göre değişmekte. Evoque fiyat listesi ve diğer modellerin güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Resimlerin üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aaxZtwXrjd0[/youtube]

One Reply to “Yeni Range Rover Evoque”

  1. Range Rover Evoque’ ta yılın son avantajı Borusan Oto Dolmabahçe’de .Bu son fırsatı kaçırmayın! 0212 377 00 00

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: