Süper yat Strand Craft 122

Bu yayını dünyadan yapıyoruz. Sayfayı açar açmaz ilk gözünüze çarpan resime hayretle baktınız acaba bu dünyamızda varmı? diye soru sorduğunuzu biliyoruz. Evet yaşadığımız dünyada bu denli araç mevcut. Şey diyebiliyoruz çünkü buna şimdilik bir isim bulamadık. Üretenler bizim yerimize bulmuşlar adı Strand Craft 122 koymuşlar.


Ah bir zengin olsam dedirtecek ihtişamındaki yat 28 metre uzunluğunda ve 14 bin beygir gücünde. Üreten firma yatı alana küçük bir ikram olarak yanındaki Tender marka el yapımı aracı hediye ediyor.

Tender marka bu otomobil 880 beygirlik V12 ikiz turbo motoruna sahip. 375 kilometreye kadar çıkabiliyor.

Her odasında 52 inçlik LED tv’ler, arka tarafında 880 beygirlik araba yüklü garajı bulunan bu süper yattan kaç tane üretileceği belli değil. Almak isteyen olursa yorumlara yazsın fiyat konusunda aracı oluruz.

Yorumlara seviyeli bir şekilde içinizden geleni yazabilirsiniz. Biliyoruz böyle şeyleri yayınladığımız için bize kızıyorsunuz ama…

2 Replies to “Süper yat Strand Craft 122”

  1. Yaa böyle bir makineye ancak bir milyarder trilyoner sahip olabilir. böyle bir makineyi bence en fazla 2 veya 3 tane yapsınlar daha fazla yaparlar ise bence emeklerine yazık olur.
    Benden demesi bana katılan arkadaşlar lütfen bana facebook veya MSN ile ulaşsınlar konuşup tartışalım….

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: