Şehrin doğasına uygun Hyundai Tucson

2007 Auto Pacific, Sınıfının en ideal aracı ve 2006’da sınıfının en az sorun çıkaran otomobili seçilen şehrin doğasına uygun olarak üretilmiş 4×4 ve 4×2 seçenekleri ile Hyundai Tucson. Her türlü araziye meydan okuyacak şekilde tasarlanmış jeep Tucson konfor, estetik ve sürüş keyfiyle yolculuklarınızı renkledirmekte.


Hyundai Tucson ön plana çıkan özellikleri; bagaj içi file, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası ve dijital pusula, bagaj içi taşıma kancaları, arka bardak tutucuları, Elektrikli açılır tavanlık (sunroof), bagaj kapağından ayrı açılabilen arka cam, şanzıman sisteminde vites geçişleri yumuşak ve seri kullanıma imkan tanıyor H-Matic vites, hareketli orta konsol ve kol dayama detayları mevcut.

Konfor bakımından; dijital bilgi ekranı, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, otomatik hız sabitleyici ile Tucson da rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bol aksesuarlı Hyundai Tucson da ahşap&deri; direksiyon, arka ayna ve Spoyler, bagaj havuzu, dikiz ayna krom kaplaması, far kaşı gibi bir dize aksesuar bulunmakta.

2010 www.hyundai.com.tr’den fiyat listesi;

STYLE H-MATIC (4X2) — 67.500 TL
CRDi VGT TRAVEL H-MATIC (4X2) — 70.400 TL
CRDi VGT TRAVEL 6M (4X4) — 70.900 TL

Hyundai Tucson videoları

[vimeo]http://vimeo.com/6067113[/vimeo]

Bir Cevap Yazın