Renault Megane RS

Renault spor modelleri, Renault Megane RS uzun bir çizgi, son olarak kendi açıcı performans ve kullanım ile çıkmaktadır. Kendi 250hp motoru ve kokteyl, açık spor Coupé kimlik ve iki kasa seçimi ( ‘Spor’ ve ‘Cup’ sınırlı kayma diferansiyel ile) Renault Megane RS aşırı yolculuk sunmak için honlanmış olmuştur açık kanıtıdır.

Megane F1 Team R26 ve Megane R26.R, Renault Sport Technologies’ geniş deneyimi tam gelen Renault Megane RS kar zaman imalat üretim spor modelleri geliyor sonra geliyor.

renault

Güçlü

Yeni Megane Renault Sport, yeni bir kuşak 2-litrelik 16-valf hangi 3000rpm den 250hp maksimum güç (184kW) 5500rpm ve 340Nm tork en yoğun at sahiptir turbocharged benzinli motor powered. Farklı gelişmeler bu motoru ödemeleri 20hp bir kazanç ve 40Nm Megane R26.R kendisini performans hatches, dünyanın en kıstas olarak ortaya üzerinden hazırlamıştır. Renault Sport 2.0 T motorunun Twin-Turbo ilerleyin derece ve özellikle itibariyle en düflük at esnektir Revs, 80 maksimum tork 1900 d / d mevcut yüzde duyarlı olduğunu. Geniş kullanışlı dönüş bandı bu gerçek bir sevinç günlük kullanımda sürücüsüne ve yapan zevk zaman biraz zor itilir ve devir-sınırlama kadar kadar kalır. Altı hızlı manuel şanzıman ile Yeni Megane RS tahrik Motor.

Çalışma ayrıca, Renault Sport 2.0 T motoru ve akustik bir sahte sportif adım ivme altında kabin içinde ses üretmek için gitti.

Verimli

Renault Megane RS mevcut Megane RS aynı süspansiyon düzeni miras vardır. Ön bir bağımsız direksiyon eksen düzeni sayesinde, süspansiyon ve direksiyon fonksiyonları kullanım ve çekiş performansı özellikle yüksek standart sağlamak için ayrılmış bulunmaktadır.

Renault Clio ve Renault Twingo aralıkları, Yeni Megane RS spor sürümleri gibi iki şasi bir seçenek mevcuttur: the ‘Spor’ şasi veya ‘Cup’ şasi olan sınırlı kayma diferansiyel ile daha çekiş için geliyor.

Elektrik güç direksiyon özellikleri özel sportier kalibrasyon ve yararları son gelişmeler, yeni Renault Megane ve yoldan daha geribildirim daha hassas ulaşma amaçlı görülen gelen.

Renault Megane RS ESC için sahiplerine örnek otomobillerinin tam potansiyel yuvarlak bir devre keyif ve zevk sağlamak için tamamen disconnectable ile donatılmıştır.

Kışkırtıcı

Undeniably sportif görünüyor Yeni Megane RS yararlanıyor. Ön tampon LED gündüz çalışan ışıkları yanı sıra hatırlıyor ve Splitter ilişkilendirmektedir düşük olan R28 Formula 1 otomobillerinin burun asılı. Bu Renault Spor Sportif arama-badged modeli daha da 18-inç alüminyum alaşım jantlar tarafından, merkezi egzoz tailpipe ve arka diffuser olduğunu vurguladı.

Iç randevuları da, bu koltuk için ekstra yanal destek, analog devir-görsel ve sesli gearshift göstergesi sayacı ile, alüminyum ve özel direksiyon parmak ile tam kapak pedalı motorlu sporun dünyanın geri çıkarmak. Renault Spor imza da araç içinde görünür: the headrests, devir-arka plan ve gösterge tablosu sayaç üzerinde.

Renault Sport Technologies’ geniş deneyimi tam gelen Renault Megane RS kar zaman imalat üretim modeller sportif geliyor

Bir Cevap Yazın