Ferrari 599 GTB Fiorano

Ferrari 599 GTB Fiorano Paket olarak kurulumu ile ağır ve arka anti-rulo çubuğu gibi magnetorheological darbe emici için yeni kalibrasyon ayarları zaman manettino kendi sportier ayarlara göre bir yer dahildir. Bu yolculukta yüksekliği de buna ağırlık otomobilin merkezi düşürür düşürdü olmuştur. Bu yeni set ile birlikte-up gövde kontrolü artırmaya yardımcı olur. Ayrıca, özel olarak optimize lastikler bile daha iyi bir tutuş sunan bir bileşik içeren içeren paketi.

Otomobilin elektronik da sürücü komutları çok daha fazla istemine yanıt sağlamak için gelişmiştir. Yüksek performans ayarları artık daha hızlı bir F1 şanzıman’s vardiya, bir yeni motor yazılım stratejisi geliştirdi hızlandırıcı yanıt.

Egzoz susturucu da sonuç sabit kullanım da altında hala hızlı seyir at sadece sağ konfor seviyeleri sunarak daha işaretlenir ve heyecanlı ses üretimi ile değiştirilmiştir.

Görünümünde bir stil noktadan sonra, paket bazı distinctively sportif dış ve karbon ile iç özellikleri içeren-yaygın ikinci kullanılan elyaf. 20 “split-jant jantlar özel bir elmas yeni kesilmiş ve gümüş bitirmek mat. Arka diffuser siyah mat araç yeni kurulum çizgi ve kromajlı kuyruk boruları vurgulamak yılında tamamlandı. Kabinde çok sportier ise sayesinde tam tahıl deri sofistike bir karışım…

Ferrari

One Reply to “Ferrari 599 GTB Fiorano”

  1. Geri bildirim: Ferrari 599XX | Otomex

Bir Cevap Yazın