Peugeot 308 Station Wagon 2022 model

2022 model Yeni Peugeot 308 Station Wagon ile merhaba. Bol motor seçeneği, online satın alma seçeneği ve teknik özellikleri ile 308 SW karşınızda. Elektrikli, dizel, benzinli ne ararsanız yeni Peugeot 308 Station Wagon da var. Plug-in Hibrit ( 225 eEAT8, 180 eEAT8), benzinli versiyon (PureTech 110 SandS BVM6, PureTech 130 SandS BVM6, PureTech 130 SandS EAT8) ve dizel motor versiyonu (BlueHdi). Bazı ülkelerde(Türkiye bu ülkelerden birimi net bir bilgimiz yok), satın alma ve nakliye yeri seçme konusunda dijital bir deneyim sunurak 308 Station Wagon web sitesinden satınlama imkanı sağlanmakta(Kargo ücreti çıkabilir 🙂 ).

Peugeot 308 SW de ilk akla gelen yük hacmi. Sedanda olduğu gibi, yapının geometrisi optimize edildi, eğimli bir çatı tasarlandı ve iç mekandan ödün vermeden arkayı şekillendirmek için mevcut malzeme alanı artırıldı.

Yeni Peugeot 308SW, performans servis tarzı konseptini bünyesinde barındıran güçlü bir kişiliğe sahip bir otomobil. Ana amacı gemideki yük alanı, pratiklik olan nesnelere dikkat çekmek ve dikkat çekmek için tasarlanmıştır.

Dingil mesafesi sedandan 55 mm daha uzundur ve daha ince bir görünüm ve arka alan ekler. Sonuç olarak, yeni Peugeot 308 SW’nin arkası, yeni şekillendirilmiş Peugeot 308 yan kontaklarının karakteristik şekline sahip olup, aracı yerden iter ve konumunun anahtarı olan aydınlatmaya benzersiz bir giriş oluşturmakta.

Tavanından daha hızlı düşen yan cam eklerinin tasarımı malzemeyi (kalın gövde rengi) değiştiriyor ve yeni Peugeot 308SW’ye özellikle dinamik bir siluet kazandırıyor.

Radome Driving Aid, teknolojinin tasarımı ve geliştirilmesi tepenin arkasında kaybolur, radom teknolojisi, radar dalgalarıyla uyumlu indiyum kullanılmış. Plaka, arabanın ön ucunun altına taşınmış. Farlar birinci seviye LED teknolojisini kullanılmış.

Yeni Peugeot 308 SW ile en yeni nesil sürücülerindesteği, markanın en üst düzeydeki uzmanlığıyla çeşitli araç içi teknolojileri tamamlıyor. Drive Assist 2.0 paketi (bu yılın sonunda piyasaya sürüldü) yarı otonom sürüşe doğru yeni bir adım atıyor. Stop& Go (EAT8 otomatik şanzıman) ve şerit takip destekli adaptif cruise control içerir ve otoyolda kullanım için üç yeni özellik eklenmiş.

Sürücü öndeki aracı sollar ve 70km/s’de 180km/s’de ‘e kadar şeride dönmenizi tavsiye eden teknoloji sayesinde önerilen hız tahmin sistemi, sürücüye hız sınırı işaretine göre hızı ayarlamasını (artırmasını) veya yavaşlatmasını sağlar. Adaptif Viraj Hızı: Bükülmeye bağlı olarak 180km/saate kadar hızları optimize eder.

1,2 litre kapasiteli benzinli, 3 silindirli motorlar için:

  • PureTech 110 S&S BVM6,
  • PureTech 130 S&S BVM6,
  • PureTech 130 S&S EAT8.

1.5 litre kapasiteli Dizel, 4 silindirli motorlarda:

  • BlueHdi 130 S&S BVM6,
  • BlueHdi 130 S&S EAT8,

Motor seçenek ve özellikleri. 2022 model Peugeot 308 Station Wagon Türkiye satış fiyatı konusunda net bir bilgi için resmi web sitesiden faydalanabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın