Bmw sanat eseri M5

Bmw’nin dört kapılı spor otomobili, gösterişli bir tavır ve ödün vermeyen performansı ile sanat eseri M5. M Visualizer, yüksek devirli motoru, sıralı M şanzıman Drivelogic ve alüminyum şasi bulunmakta. Olağanüstü motor özelliklerini simgeleyen özellikleri ile performans canavarı.

m5-bmw-2010

Yüksek devirli V10 motor, gaz pedalına hafifçe basıldığında yüksek devirli V10 motoru ile anında güç sağlamakta. Bmw M5 100 km/sa’e hıza çıkması sadece 4,7 saniye olurken, 200 km/sa’e hıza ulaşması ise 10 saniye gerçekleşmekte.

Formula 1 tutkunları için tasarlanmış olan M5’in, 7 ileri SMG Drivelogic sistemi, direksiyon simidi üzerinde durmakta. Vites değiştirme butonları ve orta konsolda vites koluna sahiptir.

Güvenlik açısından Bmw M5’te bir çok özellik mevcut. Kokpit ergonomisi, akıllı güvenlik sistemi, adaptif farlar, fren ve lastikler, gövde dengesi ile güvenlik ergonomi maksimum seviyeye çıkmış.

Her otomobilde standartlaşan Start&Stop; teknolojiside Bmw M5 ‘de unutulmammış. Virajlarda ve düz yolda konfor ve destek sağlayan koltuklar sürücülerin ve yolcuların tam istediği şekilde tasarlanmış.

Bir Cevap Yazın