Audi Sportback Concept

Audi Sportback Concept, 3.0-litre V6 TDI dizel temiz neredeyse tamamen nitrojen oksitleri ortadan kaldırır. Bu motor zaten 50 ABD eyaletinden ve EU6 standart 2014 yılında yürürlüğe girmesi planlanan ve emisyon sınırlarını karşılamaktadır. Ve sayısız tedbirler ve Audi Sportback kavramı 100 kilometre (39,87 ABD MPG) başına dizel ve 5,9 litre yakıt tüketimi etkileyici rakamlar elde bekleniyor demek üst verimlilik sağlamak için.

Audi-otomex

Yeni bir maske olarak dinamikleri Sürüş – fikri

2004 yılında tanıtım için, Sportback kavramını kompakt sınıftaki kendisi oluşturmuştur. Ve Audi A3 Sportback bir başarı bile kendi yapımcıları ve beklentileri aştı – çok daha fazla müşteri büyük arka çok üç kapı kardeş kapak olan dört kapılı modeli seçin.

Ama bu yana temel model olan Audi A3 Sportback setleri bu çok daha daha iki kapı. Bu bir spor araba ve spor şıklık ile karakterize, bir beş-kapı modeli, gelişmiş teknolojisi ve telaffuz sportiness ve çok yönlü – Yeni bir maske olarak sürüş dinamikleri.

Ayrıca son bir 54 milimetre (2,13 in) daha uzun olduğu ve üç kapı modeli toplam hatta daha fazla alan ve değişkenlik sayesinde sunar.

İlk üretim Sportback the launch of ikinci defa Audi otomobil piyasasında yeni bir eğilim başlamış oldu. Yetmişlerde, ilk Avant modellerinin geliştirilmesi otomobil yeni bir sınıf için en önemli-klasik istasyonu vagonun Aslında faydalı çok ötesine temelini koydu. Bir futuristik ve dinamik tasarımı, yüksek kaliteli ekipman ve aşırı değişken ve işaretli vurgu en başından beri her Audi Avant ve ayırt edici özellikleri bulunmaktadır.

Bu Audi Sportback kavram göster araba şimdi ikili misyonu ile başlangıç satırına kadar yuvarlanan şu: adını önerdiği bu zerafet, sportiness ve değişkenlik ile birlikte kendi saf formu olarak Sportback prensibi simgeler.

Göstermek araç da kompakt segmentine Sportback sürümleri sınırlamak için şirketin belirlenmesi değil sinyalleri. Daha önce bir Audi A1 Sportback kavramı ile gösterilir – 2008 Paris Motor Show ve Star – dört yüzük ile marka dramatik piyasada Sportback modellerinin sayısını genişletmeye devam etmektedir.

Tasarımı

Audi Sportback konseptinin tasarımı neredeyse Monolitik açıklık ve hat sayısının büyük bir azalma ile karakterizedir. Çatı, omuz ve pervazna satırları tek bir vuruş ile çizilmiş olduğu görülmektedir. Onun dört frameless kapıları ile Coupé ve pencere şerit pronouncedly sabit tutulması oldu. Yan görüldü, 10 üzerinden yumuşak contoured tekerleği kuyuları, 21-inç jantlar hissini güçlendirmek konuştu ve tam olarak tespit vücudun yüzeyler.

Iki kapılı Audi A5 Coupé gelen tanıdık daha cesaretle buraya accentuated: The belirgin yatay omuz alanı yol için araç vücudun yönünü vurgulamaktadır özelliği. Bu etki daha da ön ve arka geniş, düz LED ışık birimleri tarafından takviyeli olduğunu. Hemen hemen kırılgan dönük yüzünün şekli ve kalkık ipuçları esinlenerek aynalar – the “winglets” – modern bir jet uçağı kanatları ve.

Show araba da tek kare ızgara yeni bir yorum sunuyor. Bu karar, aracın ön ve sportif temel orantılarını vurgulamak dikey Struts ve düşük toplam yüksekliği kullanmak için değil. Ayrıca özellikle çarpıcı da A1 Sportback göster arabaya özellikli olarak tek kare ızgara ve değiştirilebilir dış kontur olduğunu. Bu basık üst kenarları düşük ağırlık görsel merkezi ve ön ucu için çarpıcı bir görünüm sağlar.

Farları altındaki aerodynamically tasarlanmış hava intakes bir giriş kanalı tam olarak gerekli soğutma hava rehberi hava deflectors olarak işlev. Bu genişlik hissini accentuating bir üslup etkisi vardır.

Gösteri araç ve kuyruk da belli A5 Coupé bağlıdır. Arka kapak ve üst üst kenarı arka ışıkları altında bir çarpıcı açık yüzeyine artış sağlar.

Düşük ayıran kenar ve yatay çizgiler – başka bir karakteristik özelliği – ve bu nedenle Audi Sportback kavram ve sportif doğa genişliği çizgi. Dört tailpipes gövdesine entegre ve cues spor otomobil sektörü ödünç bir diffuser eklemek bir hava saptırıcı.

Bir Cevap Yazın