Chevrolet Volt

Ses sistemlerinin tartışılmaz öncüsü Bose, Chevy Volt bu 2011 yılında galerilerinde vurmayı ayarlanmışsa yılında Enerji Verimli Serisi ses sistemi ilk olacaktır.

Bu yeni sistem Bose mühendisleri teknolojisinin üç alanda: anahtarlama amplifikatörler, yüksek motorlu kuvvet hoparlör ve dijital sinyal işleme devresi odaklı tasarımı. Bose daha az enerji kullanımı ve geleneksel doğrusal yükselticilerle daha az ısı üretmek amplifikatörler anahtarlama kullanılan yeni sistem için.

Chevrolet-Volt-otomex

Her ne kadar bunlar küçük ve hafif, bunlar mümkün olan yeni ve son derece yüksek verimli motorun gücü konuşanların ağır geleneksel hoparlörlerin ses çıkış sunmak için sürücünüze. Süre yarıya sistemin toplam güç tüketimini azaltmak Bu bileşenler Bose patentli kontrol devresi ile konser salonu miktarlar at ses üretimi sağlamak için, birleştirmek.

Bu şüphesiz bir ses sistemi herhangi bir araç ayrılmaz bir parçası olduğunu, bu nedenle iyi bir elektrikli araçların nesil yarısında sadece birkaç şarkı dinlemek isterseniz kendi aralığı kesme göremezsiniz görmek için .

 

Bir Cevap Yazın