2022 model Hyundai Santa Cruz

Hyundai SUV, Kamyon ve Crossover segmentleri karışımı spor macera aracı ile merhaba. İlk bakışta bir otomobili andıran yaklaşınca pick-up olduğu anlaşılan Santa Cruz dağ, bayır, orman macera aramak isteyenlere üretlmiş.

Santa Cruz’un iç dizaynı zarif bir görünüm ifade ediyor. Günlük yaşamlarında en son teknolojileri takdir edenlere hitap eden teknik bir ambiyansa sahip. Zıt sağlam ancak zarif motif, dış cephenin cesaretiyle eşleşiyor. Tasarım ekipleri giriş ve çıkış kolaylığı ile uzun sürüşlerde ergonomik rahatlığa odaklanmak için her yolcuyu sarmalayan bir çift kokpit tasarımına sahiptir. Arka koltukların altında kabin içi saklama yeri mevcut. Premium ambiyansı tamamlamak, mevcut bir Bose® ses sistemi mevcut.

Hyundai Santa Cruz, iki güçlü, esnek ve verimli güç aktarma organı sunar. Standart güç aktarma organı, tahmini 190+ beygir gücü ve 180+ lb.-ft.’ye sahip 2.5L doğrudan enjekte edilmiş sıralı dört silindirli bir motordur. 

Bu motor, hızlı hızlanma ve üstün verimlilik için sekiz ileri hidrolik otomatik şanzımana bağlanır. Santa Cruz ayrıca tahmini 275+ beygir gücü ve 310+ lb.-ft. ile 2.5L doğrudan enjeksiyonlu turboşarjlı bir motor sunuyor. 

Standart 2,5 litrelik motor için sekiz ileri vitesli şanzıman, ilgi çekici ve verimli bir sürüş deneyimi için hızlı ve net vites geçişleri sağlar. Bu otomatik şanzıman, çıkış hızlarının hem üst hem de altına oran aralığı ekleyerek hat dışında ekstra itme ve eyaletler arası daha sessiz, daha yakıt verimli bir yolculuk sağlıyor.

Hyundai Santa Cruz Türkiye fiyatı ile ilgili net bir bilgiye ulaşamdık.

Bir Cevap Yazın