2012 model Opel Zafira Tourer

2012 Şubat ayında 1.4 Turbo 140 HP ve 2.0 CDTI 165 HP’lik motor seçenekleri Türkiye pazarına sunulacak olan Opel Zafira Tourer’da her iki motor seçeneğinde otomatik vitese sahip olacak. Lansmanını Eylül 2011’de Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gerçekleştireceği yeni Tourer yenilikçi teknoloji ve konforu ile dikkat çekiyor.

opel zafira tourer özellikleri

Geniş iç kısmı ile aile otomobili tadındaki Zafira Tourer‘da beş koltukla birlikte 710 litrelik yük hacmi sağlamakta. Konsept modelinden esinlenmiş Akıllı Flex7 koltuk tasarımı ile devrim gerçekleştirilen araçta yolculuk esnasında istenilen konuma ayarlanabilmekte.

zafira tourer resimleri

Akıllı yardımcı sistemleri; Çarpışma hafifletici fren sistemi CMB, Radar tabanlı adaptif hız kontrolü ACC, şeritten çıkma uyarısı LDW, trafik işareti tanıma işlevi TSR, mesafe takip göstergesi FDI, Bi-Xenon sürüşe duyarlı ön far sistemi AFL+, mesafeye göre akıllı aydınlatma sistemi ILR, şerit değiştirirken olası çarpışma konusunda uyaran SBSA, park etme esnasında sürücüye yeterli boşluk bulmasını sağlayan APA park sistemleri sayesinde yol ve sürüş güvenliği arttırılmış.

zafira tourer fiyatı

2012 model fiyat konusunda şimdilik bir şey yazamayacağım. Otomobil hakkında daha fazla bilgi almak için <a href=”http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/zafira/genel-bakis.html” rel=”external nofollow” target=”_blank”>www.opel.com.tr adresini kullanabilir siniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PDZ5AA8tgt8[/youtube]

Bir Cevap Yazın