2010 Puma Motorsport şovları

Puma ve Boyner işbirliği ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda otomobil ve motorsportları tutkunlarına özel düzenlemiş olduğu 2010 motorsport şenliği Olimpiyat stadı kuzey otoparkında yapıldı. Etkinliğe otomex.com ekibi olarak bizde katıldık.

Atatürk Olimpiyat Stadı

2010 Puma Motorsport şenliği alanı

Hız ve eğlenceyi sevenlerin buluştuğu şenlikte Go-kart, slalom ve park etme yarışları ve ünlü şampiyon Türk ralli pilotu Volkan Işık ile otomobil şovları gerçekleşti. Çeşitli Go-kart, slalom, park etme yarışları sonucunda dereceye giren yarışmacılara hediyeler verildi.

Volkan Işık ralli ve slalom otomobilleri

Standlar

Atatürk Olimpiyat Stadı’nın 3 ayrı yarış pistini kullanarak yapılan şenlikte; Altışarlı gruplar halinde toplam 20 grup ile go-kart turnuvaları yapıldı. Gruplarda 1. olan yarışmacılar arasında da turnuva düzenlenerek günün go-kart turnuva 1. 2. ve 3. lerine ödüller verildi.

Go-kart alanında Geveze ve Volkan Işık

Dj

2 ayrı parkurda gerçekleşen slalom yarışmasında katılımcılar 2’şerli olarak zamana karşı yarışıp en iyi zamanda bitiren ilk 3 yarışmacıya ödüller verildi. Aynı zamanda diğer pistede park yarışmasında en kısa sürede park eden ilk 3 yarışmacıyada ödülleri verildi.

Yarışmalarda dereceye giren katılımcılar Volkan Işık ile birlikte Co-Drive etkinliğiyle ralli ve slalom keyfini yaşadı.

Özel ralli aracı

Ödül töreni ve Volkan Işık

Canlı langırt turnuvalarıyla 5-5’lik takımlar ile küçük turnuvalar düzenlendi. Virgin radyo ve Geveze ile gün boyu keyifli saatler geçirildi. Langırt turnuvasında Geveze’nin oynadığı takım 3-1 yenilsede eğlenceli ve çekişmeli bir maç oynandı.

Canlı langırt ile Geveze ve takımı

Canlı langırt maçı

Volkan Işık şovu

Bir başka kameradan
http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=12720287&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=c9ff23&fullscreen=1

7 Replies to “2010 Puma Motorsport şovları”

  1. Murat, son videoda Ferrari yazmışsın yanlışlıkla porsche carrera s olacak slalom yapan araç. Puma ve Lassa'dan bu tarz etkinliklerin devam etmesini diliyoruz. Özellikle etkinliklerin yakın yerlerde ve yarış pistleri çevresinde olması gerektiğini düşünüyorum.

  2. Kafamda kalmış yazdım 🙂 ikiside 4 teker nası olsa… Aynen Lassa ve Puma'nın bu tarz etkinlikleri devam ettirmesini diliyoruz.

    Bu arada bizi orada en iyi şekilde ağırlayan Başak Hanım ve Esin Hanıma teşekkürler.

  3. pumanın bu tip bir etkinliği güzel fakat sınav zamanına denk gelmesinden dolayı ve yol probleminden olsa gerek katılım istenilen düzeyde olmadığını açıkcası herkes gözlemliyebiliyordu. onun haricinde daha organize bir şekilde bu etkinliği eğlenceli hale getirebilirlerdi.herşeye rağmen farklı bir haftasonu geçirdiğim için çok mutlu oldum.ayrıca bizimle ilgilenen başak hanıma teşekkürlerimi sunmakistiyorum

  4. ikinci videodaki show harika taunus 1.6 yla yanlama denemiştim 300 metrekadar gitim tersinde çevirdim daha sonrası hızlı gelişti kayanın üstünde kalmıştım .D

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: