Ticaretin yakışıklısı yeni Fiat Fiorino

İşini seven ve daha çok sevmek isteyen kullanıcılar için ticari araçların en yakışıklısı olarak nitelendrilen yeni Fiat Fiorino. Ticaretteki performansın yanında güzellikte isteyenler için üretilmiş.


Fiorino; Combi, Cargo, Combimix ve Trekking modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş. İş stresinden bunalan azıcıkta kaçamak yapıp gezmeyi tozmayı sevenelere… Elektrik ayarlı ve buğu çözücülü yan aynalar, bir dokunuş ile otomatik yukarı açılan arka kapı, kişisel eşyalar ve hatta dizüstü bilgisayarınızı bile alabilecek torpido gözler ile işinizle ilgili tüm evrakları saklama imkanı veriyor. Teknolojik açıdan baktığımızda; Blue&Me; teknolojik aleti sayesinde cep telefonunuzu kulağınıza götürmeden yolda giderken sevdiklerinizle kolaylıkla görüşebilirsiniz.

Ofisiniz kadar konforlu ve rahat Fiorino Cargo, işinizde hızlı ve emniyetli bir şekilde ilerleyen bir ufaklığınız. Combimix ile hem yükünüzü hemde yolcularınızı istedikleri yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Fiorino Combimix iç döşeme koltuklarıyla, sağlamlığıyla, yüksek taşıma kapasitesi ile, fonksiyonellik arayan profesyonellere en iyi çözümü sunmakta.

Zorlu yolları bu yollarda da zevk yaşamak isteyenlere ise Fiorino Trekking’i öneriyoruz. Özel lastikleri, geniş yan çıtaları, yükseltilmiş süspansiyonu, motor muhafazası ile dağ tepe demeden dolaşabilirsiniz.

2010 Fiat Fiorino tanıtım videosu

2 Replies to “Ticaretin yakışıklısı yeni Fiat Fiorino”

  1. iç mekanda toplanabilir özellik olması çok güzel en azından aracın içinde ortalıkda dolaşan gereksiz şeyler olmaz.
    dizüstü bilgisayarı alabilecek kadar geniş torpido gözü…….süper.

Bir Cevap Yazın