Qashqai nin kardeşi Nissan Juke

Aynı tasarımcını elinde byüyen şehrin yeni haylazı olarak nitelendirilen eğlenceli araç Nissan Juke. Abisine benzemeyen çalışan Juke binek araba tarzında değişiklikler yapcağını gösteriyor. Cenevre Motor Show’da tanıtımı yapılan Juke Ekim 2010’da Türkiye de satışa sunulması bekleniyor. İlk bakışta otomobilin yerden yüksekşiği göze çarpıyor. Hatcback model tarzın ötesine çıkan Juke, motorsiklet sürüşü hissi vermiş.

Performans bakımından söz edildiğin de göze çarpan bazı özellikleri; turbo şarjlı motoru bulunan Juke, turbonun sıkıştırması sonucu ısınan havanın soğutmak için kullanılan ek soğutucu teknolojisi intercooler, direkt enjeksiyon ve turbo kompresör ile yaramaz çocuğun ne kadar enerjik olduğunu gösteriyor.

Dinamik kontrol sistemi ile üç farklı mod ile(normal, spor, ekonomik) o anki ruh ve duygusallık durumunuza göre sürmenize imkan sağlıyor.

39.990’dan başlayan Juke, opsiyonel özelliklerine göre 74.990’a kadar fiyat aralığı sunmakta. 2011 model yeni Nissan Juke fiyat listesine buradan ulaşa bilirsiniz.

One Reply to “Qashqai nin kardeşi Nissan Juke”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: