Peugeot 407 SW

Peugeot çekirdek müşteri sayısı değerleri motoring: tasarım ve teknoloji, gerek Salonu ve SW modellerinde sürücü katılımı çevresinde olan SW ve çok yönlülük, özellikle de boş pursuits için her iki aile ve iş faaliyetleri için uygun olan 407 ve tabanlı.

One of the Peugeot 407 Salon ve Peugeot 407 SW temel konumlar onların kedi görülüyor. Ileri konumlandırılmış ve ön cam, kalın arka tasarımı ve büyük tekerlekleri eğimli araç da dikkate kişilik verin.

Peugeot-407

Ön bir bizi daha farklı tasarım, mükemmel teknik performans ve kalın tasarım açısından hem uygun bir hava giriş ile karakterize, bu Peugeot 407 genel dinamik görüntü vermektedir.
Istisnai yol tutarak dahil olmak üzere, dinamik özellikleri, teknik gelişmeler, çok sayıda sonuç, her iki binmek ve kullanım faydalanmaktadır.

Bu özellikler 2006 iki gelişmiş motorlar – ve 2.7-litrelik V6 HDi FAP ve 2.2-litrelik HDi FAP çift Turbo ve dinamik etkinlik ile geliştirilmiş oldu.
Bu arada, Kasım 2005, üçüncü bir vücut style oluşturuldu: the Peugeot 407 Coupe.

Şık ve farklı görünümü ile, bu yeni modeli mükemmel çağdaş Grand Tourer içine monte özellikle de olağanüstü yol tutarak nedeniyle kalıp.

Onun farklı tarzı ve çok sayıda kalite bilincinde olarak, Peugeot 407 de dahil olmak üzere Avrupa’nın birçok ödülleri kazanmak için ‘oy olarak, Orta Doğu ve Körfez ülkeleri İspanya the Year of’ Araba gitti.

Nisan 2008, 753.741 Peugeot 407s, 130 ülkede olarak, bu Rennes tesisinde üretilmektedir olduğunu sonuna kadar; ile araç PSA Peugeot Citroën Grubu ‘platformu 3’ üzerine inşa için üretim merkezi:

487.676 Salonlar
236.529 SWS
29536 Coupés
Toplam olarak,% 77 HDi dizel motor, bu% 86 için 2008 yılının ilk dört ay sonra yükselmiştir bir rakam güç vardır.

Sorular neden ana Avrupa ülkeleri customersin olan Peugeot 407, seçtim öncelikle bu stili ile çekici olduğunu, bazı ülkelerde de öncesinde bölüm ortalama (double olarak), konfor ve standart donanımları üst düzeyde takip söylüyorlar.

Olan Peugeot 407 ve çevre kalitesi, mantıklı, ülkede daha bu önemli faktör duyarlı olduğunu gösterdi.

Peugeot 407, bir Peugeot 207 otomex ve Peugeot 308 ile tutarak o gerçekten kendi alanında çıkmaktadır bir zerafet var.

Bu mükemmel perakende satış değeri ve güvenilirlik rekabet çalışan maliyetleri gibi anketler son Almanya’da yapılan tarafından onaylandıktan birleştirilmiştir.

Mükemmel bir kullanım açısından aktif güvenlik birleştirerek, katılımı ve konforu yüksek düzeyde sürüş olarak.

En iyi teknik çözümler içeren bu tanınan uzmanlık için Peugeot Yolu Dokunmal Teknik olarak iletişim genel kamu sevk edilecektir.

Bu yaz Ancak, müşteri beklentilerini beklentisiyle, Peugeot daha durumunu yükselterek bu modeli itirazı güçlendirir. Bu 407 olan kullanıcılar için zevk önemli kaynaklar olduğunu Yeni Peugeot 407 otomex gelişmiş vardır temel özellikleri.

Ince görsel iyileştirmeler olduğu gibi dinamik ve daha önce ama şimdi şıklık, sağlamlık ve yüksek kalitede, hem harici ve dahili açısından daha fazla özellik olarak kalın bir tasarım güncelliyoruz.

Yeni geliştirilmiş konfor donanımları daha spesifikasyonunu ve iyi sunarak farklı sürümleri itirazı artırılması ve işgalcilere, özellikle Teknede sıcaklık kontrolü ve yeni Telematik sistemleri için olmak.

Ön park yardımı gibi yeni donanımları otomobilin dünya ve dinamik performans sürüş kolaylığı için geniş itibarını arttırır.

Bu dört bir seçeneği ve altı silindirli motorlar en son teknoloji içeren ile HDi dizel versiyonları, en popüler motoru Peugeot 407 belirtilen özellikle kullanılabilir.

Bu bir uprated 2.0 litrelik HDi motor 6 olan 103 kW (140bhp), 3kW bir artış (4bhp) bir güç geliştirir hızlı manuel şanzıman ile yer alıyor. Ayrıca avantajları 5,6 litres/100km (42.0mpg) ve CO2 emisyonları 150g/km indirgenmiş bir yakıt tüketimi gelen. Bu motor gelecek Euro 5 yönetmelik standartlarına uygun olarak onaylanmıştır. Bu yeni özellikler Peugeot süregelen kararlılığını üzerinde mümkün olan en iyi çevre performansı elde etmek için Testifies yeni Peugeot 407.

Örneğin, bir katkı geliştirilmiş dizel HDi Dizel üzerinde 407s güç ve 1.6-litrelik HDi FAP motor (110bhp), iyi bir filo araç sayesinde olarak uygun bir giriş aşağıdaki filtre sistemi (FAP) partiküler ve standart parçalar sonra bu Salonu ve SW için düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları (sadece 140g/km), yeni bir 2.0-litrelik ‘Bioflex’ motor E85 yakıt ve yerler için de sürekli izlemektedir nerede ve çevresel yararlar ile yol vergi yana biyoyakıt otomex.

Özetlemek gerekirse Peugeot 2008 yılı yaz sırasında, çekici yeni Peugeot 407 olan Salonu, SW ve Coupé sürümleri ile meraklıları motoring arasında itiraz güçlendirmek için büyük bir fırsat ele geçirilen vardır.

Bir Cevap Yazın