Elektrikli Crossover Volvo C40 Recharge

Karşınıda tamamen elektrikli ilk Crossover özelliğine sahip Volvo C40 Recharge. 420 km menzili, 0-100 km/sa 4.7 saniyede çıkabilen, yerleşik google özellikli C40 Recharge…

Volvo 2025 yılına kadar 50’sinin tamamen elektrikli otomobillerden, geri kalanı ise hibritlerden oluşmasını planlıyor. 2030 yılına kadar sattığı her otomobilin tamamen elektrikli olmasını hedefliyor.

Volvo C40 Recharge‘ın arkası, alt tavan çizgisine uygun çarpıcı bir arka uç tasarımına sahipken, yeni ön tasarım elektrikli Volvo’lar için yeni bir yüz sunuyor ve en son piksel teknolojisine sahip farları karşımıza çıkıyor.

C40 Recharge, müşterilere çoğu Volvo sürücüsünün tercih ettiği yüksek oturma pozisyonu sağlarken, modele özgü bir dizi renk ve dekor seçeneğiyle sunuluyor. Araç aynı zamanda tamamen deri içermeyen ilk Volvo modelidir.

Google ile ortaklaşa geliştirilen ve Android işletim sistemine dayanan pazardaki en iyi bilgi-eğlence sistemlerinden biriyle birlikte geliyor. Tüketicilere Google Haritalar, Google Asistan ve Google Play Store gibi yerleşik Google uygulamaları ve hizmetleri sunmakta.

Bir Cevap Yazın