Autoshow İstanbul 2-11 Kasım

Her iki yılda bir İstanbul da düzenlenen Autoshow, bu yılda 14. düzenlenecek otomobil fuarı 2-11 Kasım 2012arasında otomobil meraklılarına kapılarını açıyor. 2010 da dahil daha önceden CNR-expo da düzenlenen fuar bu senen yeri değişerek bu yıl Beylikdüzü TÜYAP fuarı olarak belirlenmiş. 1 Kasım da basın günü yapılacak olan Autoshow 2 Kasım Cuma gününden itibaren tüm ziyaretçilere kapıları açılacak.

Hafta içi 12:00 – 21:00, hafta sonu 11:00 – 21:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 2012Autoshow alanı Tüyap da olduğundan dolayı Anadolu ve Avrupa yakasından metrobüs ile kolaylıkla ulaşılabilecek(özel araç trafiğine gerek yok). Ücretsiz servisler ile belirlenen(Autoshow servisleri) noktalardan ulaşılabilecek.

Hafta içi 10 TL hafta sonu 15 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca hafta içi bayanlara, çocuk ve üniversite öğrencileri de dahil ücretsiz, hafta sonu ise bayanlara %50 indirimli olup, öğrencilere ve çocuklara ücretsiz giriş yapılabilecek.

39 markanın stant kuracağı fuarda, yeni nesil otomobil teknolojileri, motor teknolojilere yakın gelecekteki araba modelleri yer alacak.

Bir önceki yıldan kalan ve 2010 İstanbul Autoshow resimlerini ve yapılacak olan 14. Tüyap Autoshow otomobil resimlerine autoshow.otomex.com buradan inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın