Audi RS Q3 Cenevrede tanıtılıyor

Audi’nin günlük kullanımda en ideal aracı olan Q3’ün RS modeli Cenevre otomobil fuarında hayranlarıyla buluşuyor. 5,5 saniyede 0 dan 100 km/s hıza ulaşan RS Q3 2,5 litrelik beş silindirli 310 beygirlik motora sahip.

AAudi-RS_Q3-1

Audi RS Q3 bu gücü Uluslararası Yılın Motoru seçilen TFSI motordan geliyor. Özgün özel dış tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken RS Q3 mat alüminyum vurgular, tavan rayları, , parlak siyah petekli ön ızgarası gözden kaçmayan ayrıntıları.

Audi-RS_Q3_2014_fiyati

Geniş iç hacmi ile günlük kullanım için ideal bir otomobil olduğunu kanıtlıyor. Ayarlanabilir arka koltukları sayesinde normalde 356 litre taşıma hacmi olan RS Q3 koltukların arkaya katlanmasıyla bir anda iç hacmi 1.261 litreye kadar çıkmakta.

Her zamanki gibi teknolojiden ödün vermeyen Audi, RS Q3 için teknolojik açıdan her şeyi düşünmüş. Xenon plus farlar, LED stop lambaları, park yardım sistemi dış teknolojik özellikleri. Akabinde iç mekanda ise RS Q3 içinde internete bağlanabilme, 10 hoparlörlü özel Audi ses sistemi, sabit diske bağlı MMI Navigasyon, Bluetooth, WLAN hotspot sürücüye yardımcı olacak bütün teknolojiler düşünülmüş.

Audi-RS_Q3_2014

2014 model RS Q3 çıkış tarihi ve fiyatı hakkında net bir bilgi edinemediğimiz için şimdilik bir şey söylemeyeceğiz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fXpZXBj9g-k[/youtube]

Bir Cevap Yazın