Asi şehirli yeni Nissan Qashqai

Asi bakışları ve gücü ile 2010 model yeni Nissan Qashqai(kaşkay). Nissan Qashqai Ya şehrin kurallarına uyarsın yada kuralları sen koyarsın sloganı ile karşımızda. Asileştirilen Qashqai önden arkaya uzanan göz alıcı çizgileri keskin hatlar oluşturarak farklı bir görünüm sağlanıyor.

Nissan-Qashqai_2010

Üstün Nissan teknolojisi ile kullanıcılarına sunulan Qashqai, güvenlik açısından baktığımızda; aktif ön koltuk hava yastığı ve iptal düğmesi, gelişmiş ESP sistemi, performansı arttırılmış frenleme kabiliyeti. Geliştirilmiş ESP sistemi ile otomobilin kaymasını durdurmak için frenleme halinde ihtiyaç duyulan tekerleklere gerekli olan frenleme basıncını uygulamakta.


1.6 benzinli motor seçeneği ile önden çekişli olan Nissan Qashqai’ın hızlı bir şekilde ısınıp soğuya bilen motoru sayesinde kontra ataklara daha hızlı ve ekonomik çıkabilirsiniz. 1.5 litre ve 2.0 litre common rail turbo dizel motorlu versiyonlarıda bulunmakta.


Bağımlı, bağımsız arka süspansiyonları ile en kötü yolda bile Qashqai kullanıcılarına konforlu bir yolculuk sunmakta.

Teknolojik olarak incelediğimizde otomobilde; Geniş açılı cam tavan, yüksek sürüş pozisyonu, geri dönüş kamerası, akıllı anahtar, bluetooth, mp3 bağlantısı, yol bilgisayarı, yolda gidereken telefon ile konuşma imkanı, BOSE ses sistemi…

Nissan Qashqai versiyonları

1.6 VISIA
1.6 TEKNA
1.6 TEKNA (GLASSROOF+NC)
1.6 TEKNA PACK
1.6 PLATINUM
1.5 dCi VISIA
1.5 dCi TEKNA
1.5 dCi TEKNA (GLASSROOF+NC)
1.5 dCi TEKNA PACK
1.5 dCi PLATINUM
2.0 dCi TEKNA PACK
2.0 dCi PLATINUM

6 Replies to “Asi şehirli yeni Nissan Qashqai”

Bir Cevap Yazın