2012 model Ford Fiesta plus paketi

Üretimin 35. yılını kutlayan Fiesta 2012 model Fiesta plus paketi tüm bayilerde yerini aldı. 1979 bu zamana 15 milyondan fazla üretilen Fiesta, 2012 teknolojisi ile kullanıcılarına konforlu ve güvenli kullanım sağlamayı hedefliyor.

1979 model 1. nesil Ford Fiesta

MyFiesta serisi ve plus paketini de içine katarak yenilenen Fiesta 32.520 TL‘den başlayan fiyatlarla tüm bayilerde.

6. Nesil 2012 model Ford Fiesta

Basın bülteni ;

[stextbox id=”info” bcolor=”f4d427″ bgcolor=”f3f3f3″]

İlk üretimine başlanıldığı 1976 yılından bugüne kadar 15 milyondan fazla üretim adedine ulaşan Ford Fiesta, 6’ncı neslinde 2012 model yıl ile birlikte göz kamaştıran ileri teknoloji, konfor ve güvenlik özellikleriyle satışa sunuldu. Fiesta yeni iç tasarımı, yeni gövde renkleri ve genişletilen donanım seçenekleri ile Türk otomobilseverler için bayilerdeki yerini aldı.

2012 model yılı ile birlikte Trendy Kahve ve Mars Turuncu gibi birbirinden çekici yeni renklere kavuşan Fiesta’nın artık tüm donanım seviyelerinde USB bağlantısı ve 6 hoparlör standart olarak yer alıyorken yine tüm donanım seviyelerinde isteğe bağlı olarak perde havayastıkları sunuluyor.

Yeni model yılında da 82 PS’lik 1.25 litre ve 96 PS’lik 1.4 litre benzinli motor seçeneklerine sahip Fiesta’da yine yüksek yakıt ekonomisi ve düşük emisyon salımı sunan 70 PS’lik 1.4 TDCi veya 95 PS’lik 1.6 TDCi dizel Euro 5 motorlar tercih edilebiliyor. Sadece 3 kapılı gövde tipinde sunulan 1.6 litrelik yüksek performanslı benzinli motor ise 120 PS’lik güce sahip.

Araç dış ve iç tasarımında yapılan yumuşak dokunuşlarla yenilenen Fiesta, Titanium donanım seviyesinde sunulan yeni tasarıma sahip 15 inç alüminyum alaşım jantlar ve ön üst ızgarada bulunan krom çizgi ile çok daha çekici ve dinamik bir görünüme kavuştu.

MyFiesta serisi de tamamen yenilenen Fiesta, 32.520 TL’den başlayan 2012 model yılı fiyatlarıyla bayilerdeki yerini aldı.

Plus Paket ile hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler Fiesta’da

Fiesta’sından çok daha fazlasını isteyen müşteriler, Titanium donanım seviyesinde 2012 model yılı ile birlikte X paketinin üzerine alınabilecek Plus Paket ile çok daha zengin donanım özelliklerine sahip olabiliyorlar.

X paket ile sunulan Elektrikli Katlanan Yan Aynalar, Karartılmış Arka Camlar, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Otomatik Kararan Dikiz Aynası ve Hız Kontrol Sistemi’ne ilave olarak Plus paket ile Anahtarsız Giriş & FordPower Anahtarsız Çalıştırma Sistemi, Bluetooth & Türkçe Sesli Kontrol özelliklerini içeren Sony Müzik Sistemi, sürücü/ön yolcu yan perde havayastıkları ve sürücü diz hava yastığı gibi teknoloji ve güvenlik özellikleri sunuluyor.

Fiesta Titanium serisinde Plus Paket ile birlikte sunulan Sony müzik sistemi aynı zamanda Sesli Kontrol Sistemi & Bluetooth özelliğine de sahip. Sesli kontrol sistemi ile otomatik klima, radyo/cd & mp3 çalar sesli komutlarla kontrol edilebiliyor ve Bluetooth özelliği ile de ayrıca telefonunuzla arama yapılabiliyor, gelen aramalar cevaplanabiliyor.

Üstelik hepsi Türkçe! Plus Paket 2.835 TL fiyatıyla 2012 model yılı ile birlikte satışa sunuldu.

[/stextbox]

Bir Cevap Yazın