Trafik sigortası fiyatları sigorta şirketine göre değişiyor

Araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olan Trafik sigortası, aracınızın herhangi bir kaza durumunda üçüncü şahıslara verdiği maddi ve bedeni zararları güvence altına alıyor. Bu sigorta kapsamında aracın kusurlu olarak 3.şahısların yaralanmasına sebep olması halinde mağdur kişinin tedavi masrafları karşılanıyor. Ayrıca kaza sonucu hayatını kaybeden kişinin yakınlarına destekten yoksun kalma tazminatı veriliyor.

trafik-sigortasi

Trafik Sigortasında teminat ve limitler her şirkette aynı olsa da, fiyat ve ödeme koşulları şirketten şirkete değişebiliyor. Teminat limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenirken, sigorta primleri şirketin değerlendirmesine bağlı oluyor.

Yeni trafik sigortası şartları gereğince tam serbest döneme geçildiği için sigorta şirketleri, bundan böyle primleri kendi istatistiklerine göre belirliyorlar. Fiyatların belirlenmesinde aracın durumu, modeli gibi detaylar etkili oluyor.

Böylece sigorta şirketi bazı marka ve modeller için daha uygun fiyatlı, bazıları için daha pahalı teklifler sunabiliyor. Bu noktada ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun teklifi bulmada online sorgulama siteleri yardımcınız oluyor. İnternetten kasko ve trafik sigortası almanın en kolay yolu Koalay, bu anlamda ilk başvuracağınız adreslerden biri.
Online sigorta broker’ı Koalay.com, trafik sigortası maliyetlerinde sigorta şirketlerine göre farklılıklar oluştuğunu, araç sahiplerinin trafik sigortası almadan önce farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini inceleyerek avantaj elde edebildiklerine dikkat çekiyor. Aynı araç için 336 TL’den başlayıp 909 TL’ye varan 11 farklı trafik sigortası fiyat teklifi alınabiliyor.
Birçok sigorta şirketini tek seferde ve gerçek zamanlı olarak sorgulayarak en uygun teklifleri karşınıza getiren Koalay.com, birden fazla trafik sigortası poliçesini karşılaştırarak bütçenize en uygun olanı bulmanızı sağlıyor. Koalay’da farklı seçenekleri bir arada inceleyip en uygun fiyatlı poliçeyi satın alma imkanına kavuşuyorsunuz.
Koalay.com ile günün her saatinde 3 dakikada kolayca online trafik sigortası satın alınabiliyor. Online çalışan tüm sigorta şirketlerinden teklif alan sistem müşterilerine en iyi teklifi bularak zaman ve maliyet avantajı sunuyor.

Türkiye’nin yanı sıra Güney Afrika, İngiltere, Avustralya, Fransa, Hollanda ve Singapur’un da aralarında bulunduğu 8 ülkede faaliyet gösteren Telesure Sigorta, dünyada toplamda 7500’e yakın çalışana sahip ve 9 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Eğer sizde uygun fiyata trafik sigortası yaptırmak istiyorsanız https://www.koalay.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir