Araç kiralamada yeni dönem

Araç satın aldığınızda araçların vergilerinin yüksekliğinden, muayenesinden, sigortasından şikayet edilir.

Çağımızda bir yerden bir yere gitmeye araçla gitmeye o kadar alışmış oluruz ki, yürüyerek bir yere ulaşmak çok zor gelir.

Araçlar, günümüzde insanoğlunun ayrılmaz bir parçası haline gelse de araç fiyatlarının yüksekliğinden dolayı her bütçeye uygun olmamaktadır. Bu yüzden araç satın almak yerine araç kiralama ile her bütçeye uygun bir hizmet sunulmaktadır.

arac-kiralama-sitesi

Otomotiv firmalarının en büyük müşterilerinden biri olan araç kiralama sektörü, son zamanlarda yüzde 50’den fazla büyüme kaydederek sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Araç kiralama artık günümüzde bireysel olmaktan çıkıp sektörel boyutlara da ulaşmıştır.

Central Rent A Car, araç kiralamada bireysel araç kiralama alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından birisidir. Central araç kiralama yüksek kalite ve güven odaklı hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektedir.

Medium, premium, ekonomik ve lüks kategorileri olmak üzere, dizel veya benzinli yakıt seçeneği ve otomatik vitesli modelleri ile araç kiralama hizmeti sunarken tüm ihtiyaç çeşitlerine göre özel hizmet sunuyor. Birbirinden farklı şehir ve havalimanı araç kiralama ofislerinden Central Rent A Car ile araç kiralama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.centraltr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir