Kusursuz ve estetik 2014 Makyajlı Hyundai Elantra

Bir önceki modelinden de dersler çıkarılarak tasarlanan 2014 Makyajlı Hyundai Elantra önceki modeline oranla daha kusursuz bir araç olarak müşterilerine servis edildi. Tanıtımı Los Angeles ve Güney Kore’de resmi olarak gerçekleştirilen Hyundai Elantra arıza tespit cihazları üreticisi CarMD’nin üçüncüsünü gerçekleştirdiği araştırmaya göre önceki modeline kıyasla daha sağlam ve arıza olasılığının daha düşük olduğu tespitinde bulundu.

Hyundai-Elantra

Aracın dış görünümündeki değişikliklerden bahsedecek olursak ön ve arka tamponların genişletilmesi araca heybetli bir hava katmış gibi görünüyor. Bunun yanı sıra aracın uzunluğunun 4550 mm ye çıkarılması ön tampon, ön radyatör ızgarası, sis farları, arka tampon ve 17 inçlik jantların gibi aracın dış görünümünde yapılan değişiklikler arasındadır. Bu değişiklikler sayesinde 2014 Makyajlı Hyundai Elantra bir önceki modeline göre dış görünüm olarak da Hyundai tutkunları karşısına daha iddialı bir şekilde sunuldu.

2014 Makyajlı Hyundai Elantra, yalnızca dış görünüm olarak değil diğer özelliklerinde de yenilikler yapmıştır. İlk olarak aracın konforundan bahsetmek gerekirse kol dayamak için konulan yerlerin standart seviyelere yükseltilmesi ve arka koltuklara eklenen arka koltuk havalandırması daha rahat bir sürüm ve seyahat sağlayacağından hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca akıllı park sisteminin ve 3,5” led ekran eklemelerinin yapılmasıyla hem daha rahat bir kullanım sağlamak hem de daha keyifli yolculukların yapılması sağlanmak istenmiştir. Aracın dizel seçenekleri arasında hem otomatik hem de manuel vites seçenekleri bulunması müşterilerinin tercih olanaklarının arttırılması sağlanmıştır.

Türkiye’de 2014 şubat ayında müşterilerine sunulacak olan 2014 Makyajlı Hyundai Elantra Hyundai tutkunları tarafından heyecanla beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir