İdeal aile arabası 2014 model Dacia Logan MCV

2014 yılında piyasaya sürülecek olan station vagonlarda göze çarpan yenilikçi tasarımlar göz doldurur nitelikte yalnızca kapasitesi düşünülerek yapılmıyorlar artık geniş ailelerin hem rahat bir şekilde sığabilecekleri hem de dışarıdan bakıldığında tasarımlarıyla ilgileri üzerine toplayabilen tasarımlarla piyasaya sunulmaktadır.

Dacia-Logan_MCV

2014 DACİA LOGAN MCV modelinde de şık tasarımıyla dikkat çeken modeller arasına girmektedir. Yalnızca tasarımıyla da değil Renault ile ortak bir çalışma içerisinde olan Dacia tasarımının yanında aracın iç özellikleri olarak da büyük bir ilerleme göstermektedir. Genişliğiyle dikkat çeken 2014 DACİA LOGAN MCV modeli 4,49 metre uzunluğunda, 2700 dingil mesafesinde ve 573 litre bagaj kapasitesiyle tam bir aile arabası standartlarında üretilmiştir. Koltuklar yatırıldığında ise 1518 litreye kadar çıkabilen kapasitesi genişlik açısından tam not alacağına hiç şüphe yok.

Dacia-Logan_MCV_2014

2014 DACİA LOGAN MCV modelinin aslında en önemli özelliği önceki Dacia modellerinde de olduğu gibi yakıt tasarrufudur. Oldukça düşük yakıt tüketimi aile arabası modelleri arasında en uygun model olması diğerlerine göre daha fazla tercih edileceğe benziyor. Renault’un Dacia’yı bünyesi altına almasıyla araçların da daha iyi bir imaj sergilemektedir.Aracın güç ve sağlamlıkla ön plan çıkması ailelerin ilk tercihleri arasında olacağa benziyor. Hem aile bütçesini düşünerek uygun fiyatlara satılan Dacia modelleri hem de yakıt tasarrufu yapabiliyor olması ailelerin kriterlerindeki bir numaralı sınavı başarıyla geçeceğe benziyor. 2014 DACİA LOGAN MCV modeli 2014 yılında tüm araç tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Dacia-Logan_MCV_2014_fiyati

Dacia-Logan_MCV_2014_ici

Dacia-Logan_MCV_2014_resimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir