2014 model Opel Insignia OPC Sports Tourer

Almanya’da üretim yapmakta olan Opel araba konusunda gerçekten çığır aşmış durumda, teknolojilerin bütün imkanlarından yararlanan Almanlar 2014 Opel Insignia OPC Sports Tourer modelinde de teknolojik unsurları kullanmaktan kaçınmamışlar. Tanıtımının Frankfurt otomobil fuarında yapılan 2014 Opel Insignia OPC Sports Tourer büyük beğeni toplamış durumdadır.

Opel-Insignia_OPC_Sports_Tourer

Özellikle aracın ön ve arka yüzleri bir önceki modele oranla daha fazla yeniliğe sahip gibi görünüyor. ilk bakıldığında göze çarpan ilk yenilik yeni farlar ve daha geniş aynı zaman da alçak ön ızgaradır. Bunların yanı sıra önceki modele göre daha farklı bir tampon kullanılması, yeni led gündüz farları, mercek formlu yeni sis farları, anahtarsız çalıştırılabilme özelliği, araçta dokunmatik touch-pad bulunması, bagaj kapağında uzunlamasına duran krom çıta 2014 Opel Insignia OPC Sports Tourer’nin göz ardı edilemeyecek özellikleri arasında durmaktadır. Tabi sesli komut veya dokunmatik komut sistemlerini de unutmamak gerekir. İç ve dış tasarımı sportif bir görüntüye büründürülmüş olan 2014 Opel Insignia OPC Sports Tourer’in dört çeker olması da her türlü yolda kullanım kolaylığı sağlaması açısından önemli bir noktada durmaktadır.

Opel-Insignia_OPC_Sports_Tourer_2014

Opel-Insignia_OPC_Sports_Tourer_2014_resimleri

Opel elini güçlendirdiği 2014 Opel Insignia OPC Sports Tourer modeliyle bütün kriterlerden tam not alacağa benziyor. Aile aracı olarak da kullanılabilecek bu model herkese hitap edebilecek ve tüm ihtiyaçları karşılayacak düzeyde donanıma sahip gibi gözüküyor.

http://www.youtube.com/watch?v=k9V__JmOSGo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir